O`zekspomarkaz MKK / Toshkent, O`zbekiston
“Togʻ-kon ishi, metallurgiya va metallsozlik – MiningMetals Uzbekistan” xalqaro koʻrgazmasi butun dunyodan togʻ-kon sanoati mutaxassislarini birlashtirgan mustahkam milliy va xalqaro hamkorlikka yoʻl ochadigan professional maydondir.
KO`RGAZMA HAQIDA KO`RGAZMA BROSHYURASINI YUKLASH
Rasmiy qo`llab-quvvatlash va hamkorlar
Statistika
MUHIM FAKTLAR
Ishtirokchilar
170+
Mamlakatlar
19
Tashriflar
4 135
Stendlar
milliy va jamoaviy
Homiy bo`ling
HOMIYLIK IMKONIYATLARI
Biz nafaqat ishtirokchilarga, balki ishtirok etmayotgan kompaniyalarga ham tadbirning tijorat salohiyatini samarali oshirish uchun homiylik imkoniyatlarini taklif qilamiz.
Biznes dastur va ExpoDaily
BIZNES TADBIRLARINGIZNI OLDINDAN REJALASHTIRING!
Iteca Exhibitions 1995 yildan buyon biznes tadbirlarini tashkil etish sohasida faoliyat olib boradi, bizning jamoamiz sizga Xalqaro ko'rgazmalar doirasida biznes tadbirlarini o'tkazish va tashkil etishda yordam taklif etadi. Iteca Exhibitions xalqaro ko'rgazma kompaniyasi sizning e'tiboringizga ko'rgazmaga bag'ishlangan ExpoDaily noyob ko'rgazma qo'llanmasini taqdim etadi. O'z reklamangizni uning sahifalarida joylashtirish imkoniyatini ko'rib chiqishni taklif qilishdan mamnunmiz.

27 - 29 октября 2026
Международная выставка «Горное дело, металлургия и металлообработка – MiningMetals Uzbekistan» – это профессиональная площадка, которая открывает путь к прочному национальному и международному партнерству, объединяя специалистов горнодобывающего сектора со всего мира.
О ВЫСТАВКЕ СКАЧАТЬ БРОШЮРУ ВЫСТАВКИ
Официальная поддержка и партнёры
Статистика
ВАЖНЫЕ ФАКТЫ
Участников
170+
Стран
19
Посещений
4 135
Стенды
национальные и коллективные
Станьте спонсором
СПОНСОРСКИЕ ВОЗМОЖНОСТИ
Мы предлагаем возможности спонсорства не только участникам, но и компаниям, которые не принимают участия, чтобы эффективно максимизировать коммерческий потенциал мероприятия
Деловая программа & ExpoDaily
ПЛАНИРУЙТЕ ВАШИ ДЕЛОВЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ ЗАРАНЕЕ!
Компания Iteca Exhibitions работает в сфере организации деловых мероприятий с 1995 года, наша команда предлагает Вам помощь в проведении и организации деловых мероприятий в рамках Международных выставок. Международная выставочная компания Iteca Exhibitions представляет Вашему вниманию уникальный выставочный путеводитель ExpoDaily приуроченный к выставке. Мы рады предложить рассмотреть возможность размещения Вашей рекламы на его страницах.